24 uur karper koppel wedstrijd

terug naar overzicht

Maandag, 20 maart 2017

Beste leden,

Op verzoek van onze collega’s karper-vissers zullen we ook dit jaar, na aanleiding van het succes in 2016, wederom een 24 uur karper koppel wedstrijd organiseren op onze vijver “De Meuwel”. Net zoals vorig jaar kunnen alle leden van de Nistelrodese HSV en HSV Vorstenbosch hieraan deelnemen.

Anders dan vorig jaar is dat de organisatie dit jaar bij de Nistelrodese HSV zal liggen. Binnenkort zal op de site het inschrijfformulier online staan onder de kop nachtvissen. Hier kunt u zich voor deelname inschrijven, het inschrijfformulier zal voor zowel de Nistelrodese HSV als voor HSV Vorstenbosch de enige manier zijn voor deelname aan de wedstrijd.

Onder voorbehoud zijn er 3 datums gereserveerd:

09/10 september 2017
16/17 september 2017
23/24 september 2017


Noteer deze data alvast in jullie agenda. Meer informatie zal spoedig volgen.

Met vriendelijke groet,
Bestuur Nistelrodese HSV