Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Tiny v.d. Laar clubkampioen 2017

terug naar overzicht

Vrijdag, 16 maart 2018

Tijdens de jaarvergadering 2018 wordt de winnaar bekent gemaakt van de club kampioen wedstrijd 2017. Hoewel het gaat om een beperkt aantal witvissers, is het toch altijd spannend wie met de eer ervan door gaat en uitgeroepen wordt als winnaar. Voor het wedstrijdjaar 2017 mag het bekent worden gemaakt dat Dhr. Tiny vd Laar kampioen 2017 is geworden. Vanuit alle leden feliciteren wij Tiny met het behaalde resultaat en mag Tiny door onze voorzitter Dhr. Mark Visser de kampioensbeker in ontvangst nemen.


Bestuur Nistelrodese HSV