Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Dhr. Tiny van de Laar en Dhr. Henk van Grunsven ereleden Nistelrodese HSV

terug naar overzicht

Vrijdag, 16 maart 2018

Het doet ons altijd als vereniging deugd om leden die zich inzetten voor de vereniging in het zonnetje te zetten. Dit jaar doet het ons als dagelijks bestuur bijzondere eer aan om twee speciale leden van onze vereniging in het zonnetje te zetten. Deze twee leden zijn bekent als de fundering en pijlers van onze vereniging. Beide hebben met respect, passie en zonder eigenbelang zich zodanig ingezet, dat zonder deze twee er geen Nistelrodese HSV zou zijn. Jarenlang hebben ze als tweemans bestuur de kar moeten trekken en tijdens regionale bijeenkomsten onze naam verdedigd en groot gehouden. 

Het dagelijks bestuur is dan ook van mening dat Dhr. vd Laar en Dhr. v Grunsven het verdienen om uitgeroepen te worden als ere leden van Nistelrodese HSV. Tijdens de jaarvergadering heeft onze voorzitter met trots de ere speld aan Dhr. vd Laar en Dhr. v Grunsven overhandigd.

Namens alle leden mogen we dan ook zeggen, van harte gefeliciteerd en bedankt voor alle inzet.